Дорогі ліцеїсти, високоповажні колеги, вельмишановні батьки! 


Буття в Ліцеї – це чесний вибір кожного з нас, а Український гуманітарний – це особливий освітній простір, особлива атмосфера Українства й Українськості, потужний національний Дух, стала концепція і стратегія розвитку, а головне – особлива й відповідальна місія ТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ.

Ліцей – це також і непростий шлях щоденного зростання над собою, шлях сходження до себе кращого, розумнішого, впевненішого. Наш Ліцей першим в Україні був названий Українським Національним… Пізніше назва змінилася, проте незмінними для нас залишились одвічні цінності нашого народу, який сьогодні своєю мужністю і жагою Свободи здивував цілий світ.

Для усіх нас, хто обрав Ліцей, Україна дійсно понад усе. Саме цю найбільшу життєву чесноту утверджує своєю щоденною працею наша найвідоміша випускниця 2001 року Олександра Матвійчук, яка стала першою в Україні Нобелівською лауреаткою.

Потужна команда професійних, відданих своїй справі та світу Дитини педагогів працює в Ліцеї. Батьки ліцеїстів разом з нами торують надскладний, але природний і закономірний шлях перетворення своєї дитини на Особистість, на окрему Індивідуальність. І навчання в Ліцеї це лише один з тих життєвих етапів, який варто пройти, щоб стати професійним та успішним.

Коли Шлях визначений, його завжди здолає той, хто здатен зробити це гідно.

Кожному з вас я щиро бажаю безкраїх горизонтів, сміливих рішень і найзахопливіших життєвих звершень! Україні й усім Українцям – якнайшвидшої Перемоги! Нехай справдиться найзаповітніша Мрія кожного з нас. Тримаймося разом, панове Українці – до і, головне, після Перемоги!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава нашим незламним Героям!

З повагою - 
Ірина Вернудіна,
директор Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка