НОВИНИ
23.06.2022

УКРАЇНА – ЯПОНІЯ

Задля підтримки українців у цей надважкий для кожного з нас час війни, з метою набуття додаткових знань та можливостей для учнів Ліцею, випускників нашого навчального закладу та студентів, а також з метою налагодження більш тісних і плідних контактів з дружньою для України Японією Український гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка радо відгукнувся та із вдячністю прийняв пропозицію, що є добровільним проєктом Японської мовної школи NIPPON ACADEMY щодо вивчення японської мови та роботи в Японії протягом одного року для студентів віком 16+.

22.06.2022

Україно-американський проєкт, Ч.ІІ

Після публікації есе ліцеїстів «Ukrainian teens’ voices from the middle of war: ‘You begin to appreciate what was common and boring for you» представники організації «Write the World» («Напиши світ») запропонували нам співпрацю в одному надзвичайно цікавому проекті протягом цього літа. 

До участі у проекті запрошуються ліцеїсти віком 13-18 років, які хотіли б покращити навички письма англійською мовою, обговорювати актуальні теми та поширювати правду про війну серед міжнародної спільноти.

Проект стартує 20 червня, але, всі бажаючі зможуть доєднатися і після цієї дати. Всіх, кого зацікавила участь в проекті, просимо повідомити про це Наталію Леонідівну Мадіянську, написавши на електронну пошту natam2008@gmail.com.

Учасники проекту, які напишуть 5 письмових робіт з 10 запропонованих, отримають електронні сертифікати, а також візьмуть участь у заключному віртуальному зібранні в кінці серпня.  

Не проґавте цю унікальну можливість!

13.06.2022

Україно-американський проєкт

Коли в середині березня цього року наш ліцей відновив онлайн навчання, вчителі кафедри іноземної філології звернулись до тих ліцеїстів, у кого була можливість і бажання, написати есе на тему «When the war is over» («Коли закінчиться війна»). Есе, які вчителі отримали, були дуже щирі, цікаві, та, незважаючи на важку ситуацію, оптимістичні. Здавалося несправедливим, якщо б їх прочитало тільки обмежене коло людей. Ми звернулись до професора одного з американських університетів, який погодився написати статтю про війну в Україні, цитуючи твори наших ліцеїстів. Ця стаття була опублікована зі збереженням конфіденційності ‒ без згадки назви нашого ліцею та прізвищ.

02.06.2022

Brazil to Ukraine

УКРАЇНА - БРАЗИЛІЯ

До Міжнародного дня Захисту дітей - 2022.

Український гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка взяв участь та відгукнувся на інтерактивний проєкт підтримки і солідарності "Листи від Матері до Матері" бразильського коледжу "ETHOS".